Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Dlaczego warto postawić na lubrykanty na bazie wody?

Lubrykanty wodne – https://twojerozkosze.pl/83-wodne jak przykładowe modele w wymienionym linku, to zdecydowanie najlepsze jakościowo żele intymne dostępne na naszym rynku. Preparaty tego typu to najlepszy wybór nie tylko dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze, ale również dla osób ze zwykłą skórą. Największą zaletą lubrykantów na bazie wody jest oczywiście to, że posiadają one naturalny skład i bez żadnego większego problemu mogą być stosowane równocześnie z prezerwatywami.

wodny lubrykant vege

Lubrykanty hipoalergiczne

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także lubrykanty hipoalergiczne, które w dużej mierze tworzone są na bazie wody. Preparaty tego typu nie zawierają w swoim składzie żadnych substancji zapachowych i smakowych. Godne polecenia są przede wszystkim te lubrykanty hipoalergiczne, które w swoim składzie posiadają aloes albo inne składniki przeciwzapalne. Jest to najlepszy wybór dla osób, które zmagają się z alergiami.

Lubrykanty smakowe i zapachowe

Producenci mogą zaproponować nam także znakomite lubrykanty wodne, które posiadają smak i zmysłowy zapach. Preparaty te nie są niebezpieczne dla zdrowia, ale niestety z racji tego, że zawierają barwnik to częściej wywołują podrażnienia. Osoby, które chcą uniknąć infekcji miejsc intymnych powinny postawić na tradycyjne lubrykanty na bazie wody.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *