Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Odgrywanie ról w łóżku – ekscytująca gra dla każdej pary

Czy związki, w których partnerzy trwają przy sobie mimo upływu lat, ciesząc się niezmiennie aktywnym życiem seksualnym, mają jakieś sekrety? Jednym z nich jest na pewno doskonała komunikacja, ale wiele takich par wkłada też masę pracy w urozmaicenie swojego życia seksualnego. Może w tym pomóc roleplay – niezobowiązującą gra wyobraźni.

Odgrywanie ról w seksie – jak to działa?

Każdy z nas marzy czasem, by stać się kimś innym. W fantazjach możemy osiągnąć każdy cel i być podziwiani przez wszystkich, niczym gwiazdy filmowe. Nie znaczy to bynajmniej, że codzienne życie, które prowadzimy, nie przynosi nam zadowolenia. To tylko jeden ze sposobów, na które nasze umysły ćwiczą swoje możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać ten niesamowity potencjał do erotycznej zabawy, podczas której wspólnie z partnerką czy partnerem odkryjemy nieznane aspekty swojej osobowości.

By zacząć, nie trzeba przechodzić skomplikowanego kursu aktorskiego czy inwestować majątku w zakup kosztownych przebrań. Wystarczy dać się ponieść fantazji i pozwolić, by opowieści, które snujemy w swoich głowach, zyskały realny kształt. Jeden lub dwa gadżety oraz dobrane do klimatu, niedrogie stroje erotyczne – https://obsessive.com/pln_pl/stroje-erotyczne sprawią, że następnych kilka godzin będzie wypełnionych zupełnie nowymi doznaniami.

Przebrania do roleplay – co wybrać na początek?

Jeśli Ty i Twoja druga połowa do tej pory nie korzystaliście w seksie z zabaw tego typu, najlepiej będzie zacząć od scenariusza, który nie będzie wymagał od Was stuprocentowej powagi. W końcu seks przynosi najwięcej radości i bliskości, jeśli wszystkie zaangażowane osoby zyskują w łóżku przestrzeń, by się odprężyć i pozwolić sobie na przeżywanie chwili. W takiej atmosferze znajdzie się miejsce i na śmiech, i na wielkie wzruszenia.

Jeśli w Waszych rozmowach o fantazjach przewijają się co jakiś czas powtarzalne, wywołujące podniecenie motywy, wykorzystaj je jako inspirację do stworzenia sceny, która Was wciągnie. Sam wybór strojów erotycznych powinien podkreślać istotne elementy fabuły Waszej opowieści, ale oczywiście nie muszą być one tak dopracowane, jak kostiumy aktorów. Mogą zupełnie luźno kojarzyć się z daną sceną – najważniejsze, żeby na Was działały!

Related Articles