Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

3 sposoby na seksowne biustonosze

biustonosz erotyczny

Seksowna bielizna istnieje niemal tak długo jak codzienna odzież, bo buduje niezwykłą atmosferę i zachęca do zabawy. Znasz wszystkie rodzaje erotycznych staników? Sprawdź, który i kiedy przyda się najbardziej.

Delikatne koronki

Subtelny seks z kochającą osobą też może zyskać na właściwej oprawie. Seksowne biustonosze bez fiszbin, ale z dużym udziałem prześwitującej koronki, eksponują ciało takie, jakim jest. Te odpowiednio dobrane nie zostawiają odgnieceń na skórze i zapewniają komfort oraz łatwość dostępu nawet podczas przedłużających się pieszczot. Wiele modeli seksownych biustonoszy tego typu jest niestety dostępne tylko w małych rozmiarach, ponieważ nie podtrzymują obfitego biustu. Nie da się jednak ukryć, że to właścicielki małych miseczek zyskują w tych modelach najbardziej, ponieważ silnie wyeksponowanie piersi odwraca uwagę od ich wielkości.

Kształt i gra w skojarzenia

biustonosz

Wysoko podtrzymujące piersi bardotki zyskały na popularności nie tylko jako biustonosze erotyczne, ale także codzienna bielizna. Kojarzą się z erotycznymi kabaretami i mocno eksponują piersi, nadając im okrągły kształt. Sprawia to, że są niezastąpione jako erotyczne staniki. Nadają się zarówno dla pań o dużym, jak i niewielkim biuście. Świetnie prezentują się z biżuterią erotyczną, pół gorsetami, koronką i pasami do pończoch. Ich charakterystyka przyczynia się do tego, że są jednymi z częściej pojawiających się modeli w najnowszych kolekcjach seksownych staników.

Drogowskaz do sypialni

Jeśli szukasz biustonoszy erotycznych, które od razu informowałyby o Twoich zamiarach, najlepsze będą seksowne staniki typu peek-a-boo. Budową przypominają zwykłe biustonosze, najczęściej bardotki lub bikini. Brak im jednak części materiału zakrywającej sutki i środkową lub górną część piersi. Wraz z prześwitującą siateczką, koronką lub falbankami kusząco prezentują piersi. Ich niewątpliwą zaletą jest także to, że nie ma konieczności ich zdejmowania w trakcie stosunku, nawet jeśli lubisz pieszczoty w tych okolicach.

Biustonosze erotyczne, znajdziesz tutaj.

Related Articles