Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Jak posługiwać się wibratorem?

wibrator silikonowy

Bestsellerem wydawniczym okazała się książka ’ sztuka obsługi penisa’, podobne wzięcie miała 'sztuka obsługi waginy’. Wibrator wbrew pozorom to również skomplikowane narzędzie, które da prawdziwą rozkosz tym, którzy posłużą się nim w sposób prawidłowy, wydobędą z niego maksimum. Warto wiedzieć jak bawić się wibratorem. 

Jaki masażer i jak go obsłużyć? 

Seksuolodzy radzą, żeby zdecydować się na wibrator z silikonu medycznego. Gadżet ten jest gładki, stosunek przy jego użyciu to istna poezja, prawdziwa rozkosz. Najwięcej o sztuce obsługi wibratora wiedzą lesbijki, które są wręcz mistrzyniami w jego obsłudze. Panie te kochają pozycję naprzeciwko, gdzie wibrator silikonowy jest wręcz wskazany. Jedna pani znajduje się w półleżeniu na poduszkach lub na kocu, druga zaś klęczy między jej nogami bądź też siedzi. Badania seksuologów wykazały, że zarówno panowie jak i panie lubią kobiety w erotycznych kozakach za kolano, trzymających w ręku wibrator, który zawiera silikon medyczny, budzi to dobre skojarzenia, pożądliwe myśli, łącząc z jednej strony łagodność i gładkość bo z tym kojarzy się wskazany powyżej materiał z subtelną drapieżną kobiecością. Taka kobieta jest kwintesencją kobiecości, panie też lubią mieć w ręku masażer, swoiste narzędzie władzy. Panowie podkreślają, że gdy sami trzymają wibrator, wtedy chcą by partnerka miała szpilki, bo jak wykazały badania, w tych butach płeć piękna najczęściej doznaje orgazmu. 

Dla kogo wibrator medyczny? 

Wibrator medyczny jest przeznaczony dla tych wszystkich pań, które mają wielki apetyt na seks a z różnych przyczyn, np. związanych z wypadkiem i z urazem rdzenia kręgowego, nie mogą się cieszyć seksem tak jakby tego chciały. Gadżet wychodzi naprzeciw ich potrzebom, powodując, że mogą w pełni cieszyć się aktem seksualnym. 

Related Articles