Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Dlaczego warto postawić na lubrykanty na bazie wody?

Lubrykanty wodne – https://twojerozkosze.pl/83-wodne jak przykładowe modele w wymienionym linku, to zdecydowanie najlepsze jakościowo żele intymne dostępne na naszym rynku. Preparaty tego typu to najlepszy wybór nie tylko dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze, ale również dla osób ze zwykłą skórą. Największą zaletą lubrykantów na bazie wody jest oczywiście to, że posiadają one naturalny skład i bez żadnego większego problemu mogą być stosowane równocześnie z prezerwatywami.

wodny lubrykant vege

Lubrykanty hipoalergiczne

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także lubrykanty hipoalergiczne, które w dużej mierze tworzone są na bazie wody. Preparaty tego typu nie zawierają w swoim składzie żadnych substancji zapachowych i smakowych. Godne polecenia są przede wszystkim te lubrykanty hipoalergiczne, które w swoim składzie posiadają aloes albo inne składniki przeciwzapalne. Jest to najlepszy wybór dla osób, które zmagają się z alergiami.

Lubrykanty smakowe i zapachowe

Producenci mogą zaproponować nam także znakomite lubrykanty wodne, które posiadają smak i zmysłowy zapach. Preparaty te nie są niebezpieczne dla zdrowia, ale niestety z racji tego, że zawierają barwnik to częściej wywołują podrażnienia. Osoby, które chcą uniknąć infekcji miejsc intymnych powinny postawić na tradycyjne lubrykanty na bazie wody.

Related Articles