Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Jakie dildo wybrać, aby urozmaicić swoje życie łóżkowe?

duże dildo Andy Warhol

Istnieje wiele różnych zabawek erotycznych, które mają na celu poprawić życie erotyczne i wzmocnić więź pomiędzy partnerami. Poznawanie swoich upodobań łóżkowych w dużym stopniu zwiększa więź pomiędzy dwójką ludzi. Jedną z popularniejszych i powszechnie stosowanych zabawek jest dildo, którego model można wybrać zgodnie z własnymi fantazjami.

Wybór rozmiaru

Sięgając po tę podstawową zabawkę erotyczną, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkich rozmiarów dildo XXL z pewnością robi wrażenie i może przynieść wiele przyjemności, jednak nie powinni z niego korzystać początkujący użytkownicy. W większości sklepów z akcesoriami erotycznymi można znaleźć również mniejsze sztuczne penisy, które świetnie sprawdzają się w przypadku mniej zaawansowanych użytkowników.

Dildo – specjalne modele dla wymagających

Oprócz standardowych zabawek, które imitują swoim kształtem wygląd męskiego przyrodzenia, znaleźć można jednak te bardziej nietypowe modele, przedstawiające swoim wyglądem na przykład koński penis. Zdarza się, że budzą one kontrowersje, zwłaszcza wśród osób, które po akcesoria erotyczne sięgają rzadko. Warto jednak pamiętać, że eksperymentowanie ze swoimi upodobaniami może przynieść mnóstwo korzyści.

Related Articles