Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Lalka idealna

dmuchane lalki

Lalki erotyczne mogą mieć wiele postaci. Ludzkie fantazje są niekiedy bardzo oryginalne, a producenci gadżetów erotycznych muszą spróbować dostosować się do woli potencjalnych klientów. Niektóre modele do złudzenia przypominają prawdziwego człowieka. Czasem jedyna różnica, to kolor materiału, z którego są wykonane takie zabawki.

Lalka wypełniona powietrzem

Gadżetem erotycznym, który jest kojarzony przez niemal każdego jest dmuchana lalka. Jej kształt i rozmiar jest bardzo zbliżony do ludzkiego ciała, ale nie posiada szczegółowych elementów takich, jak dłonie, stopy i niektóre elementy twarzy. Najczęstszym materiałem, z którego tworzy się lalki dmuchane jest winyl. Poszczególne egzemplarze z tego segmentu różnią się od siebie głównie kolorem, chociaż warto mieć na uwadze, że istnieją takie lalki, którym można nadrukować twarz dowolnego człowieka. Zabawki tego typu są niemal zawsze wyposażone w trzy otwory, które pozwalają na penetrację. Produkty tej kategorii, które są lepsze jakościowo mają otwory wykonane ze sztucznej skóry, dzięki czemu są dużo przyjemniejsze podczas kontaktu.

Dla bardziej wymagających

dmuchane lalki

Sex lalki z rodzaju real doll to zupełnie inny produkt. W tym przypadku najbardziej istotny jest realizm odwzorowaniu ludzkiego ciała. Po za zbliżonym do człowieka rozmiarem, zabawki tego typu posiadają wszystkie elementy, które są charakterystyczne dla ludzkiego ciała. Posiadają włosy, nos, a nawet pępek. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić spersonalizowaną lalkę, która odzwierciedlała będzie wszystkie pożądane przez klienta cechy wyglądu. Jest to najprawdopodobniej najdroższa z możliwości, ale daje możliwość stworzenia lalki o idealnym wyglądzie.

Related Articles