Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Zalety używania kulek gejszy

kulki gejszy

Kulki gejszy kojarzą nam się z erotycznym gadżetem, jaki pobudza zmysły w łóżku. Nie należy zapominać o tym, że produkt pozwala ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Jest polecany przez ginekologów i urologów. Oczywiście aspekt erotyczny także jest tutaj na wagę złota. Jakie korzyści dają kulki gejszy? Gdzie można je kupić? Czym się cechują?

Mięśnie dna miednicy

kulki gejszy

Osoby używające kulek gejszy twierdzą, że to świetny produkt do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Mięśnie te stanowią zespół 14 mięśni, jakie są przeplatane nerwami. Otaczają cewkę moczową, odbyt i pochwę, stanowiąc podparcie dla narządu rodnego i trzewi. Ponadto, mają na zadanie stabilizować kręgosłup. Mięśnie dna miednicy są nazywane mięśniami Kegla. To amerykański lekarz ginekolog, który opracował podstawy naukowe rehabilitacji mięśni tego typu. Wpływają one w zasadzie na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. 

Kulki gejszy

Kulki gejszy z SexShop112.pl przybierają różne rodzaje i wymiary, To połączone sznurkiem kulki, które dają masę doznać podczas stymulacji seksualnej. Kiedy sięgnąć po zabawkę? Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie kulek podczas pieszczot, masturbacji, gdy wstępnej, czy nawet seksu. Po kulki sięgają panie niezależnie od wieku, ciesząc się pobudzeniem rozkoszy w trakcie zbliżenia z partnerem. Niezwykle istotne jest to, że kulki muszą być systematycznie myte i utrzymane w higienie. Mycie odbywać się powinno przed i po każdym użyciu, w tym celu zastosować można łagodne środki do higieny intymnej. Bardzo łatwo utrzymamy czystość kulek silikonowych, które są doceniane na rynku. Gdzie kupić kulki gejszy? Wygodę da nam zakup w internetowym sex-shopie, gdzie bogaty asortyment daje wiele możliwości. Od tej pory życie łóżkowe da sporo satysfakcji. 

Related Articles