Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Lateksowa bielizna do sypialni, ale nie tylko

strój lateksowy

Mając ochotę na wprowadzenie do życia erotycznego trochę pikanterii, ludzie sięgają po różne rzeczy. Czasem są to nowe aktywności, innym razem gadżety. Dobrym pomysłem jest również seksowna bielizna, a jej odmianą szczególnie podgrzewającą atmosferę jest bielizna lateksowa, także ta skórzana. Nie ma jednak żadnego nakazu ograniczania noszenia takiej odzieży tylko podczas intymnych zbliżeń. Wszystko zależy od fantazji użytkownika.

Różnorodność wyboru stroju

strój lateksowy

W dzisiejszych czasach w Europie dostęp do szerokiej gamy akcesoriów erotycznych nie stanowi problemu. Seksowny dodatek do ubioru nie musi być stricte bieliźniany. Dla kogoś nie czującego się zbyt komfortowo w majtkach z odsłoniętym kroczem lepsza może okazać się skórzana sukienka. 

Mając ochotę na strój lateksowy, można zdecydować się na:

  • paski (np. wokół ud, albo w okolicach biustu),
  • rękawiczki (długie lub krótkie, z palcami lub bez),
  • pończochy,
  • staniki i majtki,
  • body, sukienki i komplety bielizny.

Różnorodność wyboru okazji

Być może pomysł noszenia erotycznych ubrań na co dzień wydaje się w pierwszej chwili szalony, nikt jednak nie powiedział, że oznacza to pójście na zakupy w pełnym stroju “seksownej pielęgniarki” rodem z wypożyczalni kostiumów halloweenowych. Zamiast tego warto zastanowić się, który element bielizny z lateksu można skomponować z codziennym strojem, by podkreślić swój styl. Podobnie jak bransoletka typu pieszczocha lub choker na szyję – lekko odsłonięty lateksowy biustonosz, albo skórzane szorty dodadzą stylizacji pazura bez zbytniego szokowania. 

Bielizna skórzana świetnie nada się także na imprezy czy randki, jeśli komuś zależy na podnoszeniu temperatury na długo przed udaniem się w odosobnione miejsce. Wystające spod sukienki paski z pewnością posłużą tworzeniu odpowiedniego klimatu

Related Articles