Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Kulki gejszy – najważniejsze zalety

Kulki gejszy to dla wielu osób gadżet erotyczny, dzięki któremu seks może na nowo stać się wyłącznie przyjemnością. Trzeba zaznaczyć, że treningi mięśni Kegla przy użyciu kulek to nie tylko sposób na zwiększenie rozkoszy podczas seksu, ale również poprawę zdrowia. Każda kobieta powinna mieć świadomość, że mięśnie pochwy chronią przed wieloma poważnymi schorzeniami. Im są one słabsze, tym większe ryzyko pojawienia się dolegliwości.

Jak stosuje się kulki gejszy?

Kulki gejszy umieszcza się w pochwie – najlepiej użyć do tego lubrykantu na bazie wody, który jest delikatny i nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Gadżet należy stosować minimum kilkadziesiąt minut dziennie. Należy dodać, że takie ćwiczeni nie są nieprzyjemne, a nawet mogą wywołać dreszcz ekscytacji. Wiele Pań decyduje się wybrać z tym gadżetem na randkę – jest to gwarancja niepowtarzalnych doznań.

Jak wybrać kulki gejszy?

Na rynku znajdziemy szeroki wybór kulek gejszy. Występują one w rozmaitych formach, a także rozmiarach. Ważna jest również waga – na początek najlepiej wybrać niezbyt ciężkie kulki. Produkt o zbyt dużej wadze może na starcie powodować dyskomfort. Zwykle bywa tak, że im większa kulki, tym mniejszą mają wagę.

Related Articles