Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Top 4 stroje erotyczne na ratunek łóżkowej nudzie

Nikt nie lubi sypialnianej nudy, dlatego na wiele sposobów staramy się podgrzać tam atmosferę i wzbogacić łóżkowe ekscesy. Jednym z najprostszych, najpopularniejszych sposobów, jest odgrywanie drobnych scenek z wykorzystaniem strojów erotycznych. W tej zabawie liczy się duży luz, odrobina wyobraźni, stopniowe budowanie napięcia i podkręcające całość dialogi z podtekstami. Oto 4 stroje erotyczne na ratunek łóżkowej nudzie.

Pani pielęgniarka

Można by rzec klasyka gatunku. Któż nie miał w głowie wyobrażenia o seksownej, biuściastej pielęgniarce, który powabnie nachyla się w swojej przykrótkiej spódniczce, by zająć się potrzebującym miłości pacjentem. W tej roli pacjent na pewno znacznie lepiej doceni starania pielęgniarki, niż na co dzień robi to polski rząd.

Króliczek Playboya

Jednoznaczne nawiązanie do najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn. To na imprezach pod szyldem Playboy, pojawiały się kobiety strojach króliczków, które do dzisiaj wyjątkowo skutecznie rozbudzają męskie erotyczne fantazje. Seksowna bielizna w połączeniu z króliczymi uszami i pomponem na pośladkach, działa jak najlepszy afrodyzjak. 

Roztargniona uczennica

Jedni panowie lubią dojrzałe kobiety, posiadające ogromne łóżkowe doświadczenie, inni zaś preferują młodsze partnerki, ciesząc się młodziutkim, czasem dziewczęcym ciałem. A gdyby tak doświadczona partnerka na moment wróciła do czasów szkolnych? Jest to możliwe za sprawą seksownego stroju https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne roztargnionej uczennicy, która za wszelką cenę musi zaliczyć u egzaminatora trudny przedmiot. A że słabo się przygotowała, to czas wykorzystać inne sztuczki i umiejętności. 

Uprzejma stewardessa

Długie loty samolotem są okraszone możliwością popatrzenia na seksowne stewardessy (o ich atrakcyjny wygląd dbają wszystkie linie lotnicze). A gdyby tak przenieść pokład samolotu, chociaż na chwilę do własnej sypialni czy łazienki? Seksowny stój uprzejmej stewardessy, pozwoli spełnić podróżnicze fantazje niejednego dżentelmena. 

Related Articles