Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

BDSM Bondage – świetna metoda na ubarwienie swoich łóżkowych przygód

bdsm bondage

Ludzie coraz częściej decydują się w swoim życiu na przeróżne formy kinków czy fetyszy, aby ubarwić swoje życie erotyczne. Jedną z najpopularniejszych tego typu zabaw jest bondage, czy wiązanie partnera. Polega ono na krępowaniu ruchów partnera za pomocą lin, chust lub szali i naturalnie kajdanek. Nadal jednak wiele ludzi, nie zdaje sobie sprawy jak się za to zabrać.

3 najlepsze pozycje wiązania partnera!

Hamerlock

Sex wiązania bywają ciężkie do wykonania, szczególnie jeśli nie znajmy żadnych dobrych do tego pozycji. Dlatego każdemu przyda się trochę teorii. Jedną z najprostszych, ale jednocześnie dostarczającą odpowiednich emocji pozycją jest tak zwany Hammerlock. Do tego wiązania, potrzebujemy tylko i wyłącznie kajdanek oraz obroży. Takie rzeczy często możemy, znaleźć w zestawach. W tej pozycji nadgarstki naszego partnera spięte są jak najbliżej szyi. Wykorzystuje się do tego, zazwyczaj metalowe obręcze po bokach obroży, lub w trudniejszej wersji, specjalne półkole umieszczanie na karku. To bardzo łatwa pozycja, ale też niekrępująca aż tak mocno drugiej osoby.

Frotige Classic

Frogtie classic to pozycja w bdsm bondage (https://sexshop112.pl/blog/102/seks-bdsm-bondage-i-sztuka-wiazania-partnera), która skupia się na wyeksponowaniu  pośladków naszego partnera. Polega ona na wykorzystaniu kajdanek oraz  specjalnych pasów na uda, w celu mocnego spięcia kostek z udami, a następnie doczepienia do nich nadgarstków. Ta pozycja nadal pozostaje jedną z łatwiejszych, ale już dużo dokładniej krępuje naszego pacjenta.

Strappado

Na koniec jedna z najtrudniejszych metod wiązania, ale jednocześnie najbardziej unieruchamiająca partnera. Nazywa się strappado i w średniowieczu wykorzystywana była do tortur. Wymaga od osoby dominującej skupienia i pomyślunku, trzeba po prostu wykonać ją bezpiecznie. Najpierw mocno spina się ręce na plecach, a potem za pomocą łańcuszka przypina się je do haka na suficie. To wymusza na naszym partnerze pochylenie do przodu. Trzeba wziąć pod uwagę możliwości fizyczne drugiej osoby, aby na odpowiedniej wysokości umieścić ramiona.

Related Articles