Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Jaki sztuczny penis będzie najwłaściwszym zakupem?

dildo

Sztuczne penisy są zakupem na jaki bardzo często decydują się klienci czołowych butików erotycznych. Gadżety te znane są już od starożytności, jednak dziś producenci wypuszczają na rynek produkty najwyższej jakości. Projektanci wychodzą z ofertą silikonowych zabawek, które są delikatniejsze oraz przyjazne dla użytkowników. 

W jaki sposób wybrać idealny dla siebie sztuczny penis? 

Warto zacząć od tego, że zabawka ta jest uniwersalna, decydują się na nią zarówno kobiety, które w sposób samotny wybrały samotność, jak też pary homoseksualne oraz odważni partnerzy heteroseksualni. W celu zintensyfikowania doznań warto zdecydować się na modele wyposażone w urządzenia wibrujące. Najwłaściwsze modele mają zdolność regulowania szybkości i mocy wibracji. Często jest tak, że panie potrzebują poczuć intensywniejsze bodźce, by doznać optymalnej satysfakcji seksualnej.

Dla jakiej grupy osób skierowane jest dildo? 

Zabawka ta jest w pełni uniwersalna. Po dildo sięgają zarówno pary homoseksualne, jak i heteroseksualne. Partnerzy często stwierdzają, że chwalą sobie, gdy od czasu do czasu ich kobiety używają zabawki, pod nazwą strap- on dildo, przejmują kontrolę, stają się stroną dominującą podczas stosunku. Strapony możemy podzielić na te, kierowane dla kobiet, jak też dla mężczyzn. Te dla mężczyzn są w środku puste, dla kobiet puste w środku nie są. Kobiety chwalą sobie szczególnie sztuczne penisy podwójne, wskazują, że są szczególnie podniecone, kiedy ich partnerka bądź partner, lekko pogrubiony koniec umieszczają w ich pochwie, natomiast drugi, dłuższy używany jest do zabaw pochwowych albo analnych. Strapony podobnie zresztą jak dildo, mogą przypominać w większym bądź w mniejszym stopniu męskiego członka, wszystko zależy od naszej wyobraźni oraz od efektów, które chcemy osiągnąć. W związku ważne jest, by potrafić osiągnąć konsensus, również decydując się na sztuczny penis, należy sprawę omówić i wysłuchać racji obu stron, wybierając ten optymalny model, który spodoba się obu stronom.  

Related Articles