Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Jaki prezent na pierwszą rocznicę ślubu?

akcesoria erotyczne

Pierwsza rocznica zawarcia związku małżeńskiego to szczególny czas. Małżonkowie pragną sobie podziękować za chwile spędzone ze sobą, licząc na dalsze owocnie przeżyte lata. Chcąc sprawić niespodziankę sobie i partnerce, jednocześnie dążąc, by atmosfera w alkowie nie przygasła warto zdecydować się na mały drobiazg.

Jakiego zakupu dokonać na pierwszą rocznicę ślubu?

dmuchana lalkaKobiety lubią urozmaicenia, zabija je rutyna, powtarzalność, dlatego tak bardzo pokochały sex gadżety. Znając siebie już dłuższy czas, z pewnością wiesz co Ona lubi, co sprawi Jej największą radość. Zapewne wielokrotnie rozmawialiście o fantazjach erotycznych, skrywanych pragnieniach. Jeśli gustujecie w miłości greckiej, wtedy znakomicie sprawdzą się zabawki erotyczne analne, wśród których prym wiedzie elastyczna silikonowa sonda z wibracjami. Gadżety erotyczne to rozwiazanie dla wszystkich, gdyż trafia we wszystkie gusta, jeśli jesteście miłośnikami BDSM wtedy również znajdziesz wspaniałe opcje, największą popularnością w ostatnim czasie cieszą się:

  • zestaw knebel i regulowana uprząż, z opaską na oczy w promocji
  • zestaw do krępowania z materacem
  • zestaw metalowych rozpórek zamocowanych na regulowanych mankietach

Oczywiście wybór jest o wiele szerszy, trafia we wszystkie gusta, oferta na sex gadzety w internecie jest olbrzymia, warto więc się z nią zapoznać.

Co w przypadku kiedy przeżywacie kryzys?

Bywa i tak, że małżeństwo przeżywa kryzys, również na to jest rozwiązanie które jest przetestowane i każdorazowo się sprawdza. Tym rozwiązaniem jest rozmowa o skrywanych, dotąd niewymawianych głośno pragnieniach, następnie postawienie na te akcesoria erotyczne dzięki którym te niewyjawiane dotąd pożądania można spełnić. Panie z konserwatywnych domów często wstydzą się swych marzeń, zupełnie niepotrzebnie i Twoja w tym rola by swą partnerkę ośmielić. Sex zabawki otwierają pole do przeżywania swej seksualności w najbardziej optymalny sposób, jedynym ogranicznikiem jest Wasza wyobraźnia.

Related Articles