Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Jak rozpocząć przygodę z seksem analnym?

kulki do stymulacji analnej

Osoby lubujące się w sypialnianych eksperymentach, prędzej czy później zaczynają być ciekawe stosunku analnego. Jednakże, wielu rezygnuje z tego pomysłu. Powody mogą być różne: strach, wstyd lub brak odpowiedniej wiedzy. Są też tacy, którzy próbują seksu analnego, ale zniesmaczeni pierwszym, nieudanym doświadczeniem, na zawsze zniechęcają się do tego typu doznań. W czym tkwi problem?

przykład akcesoriów analnych

Najpierw rozpoznanie, potem próby

Gdy w grę wchodzi seks analny, kluczowe jest zdobycie odpowiedniej wiedzy. W końcu część ciała, której dotyczy, jest bardzo wąska i dość wrażliwa. Dlatego wymaga odpowiednich przygotowań. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że stosunek analny w wielu przypadkach jest niemożliwy bez udziału specjalnego kremu nawilżającego. Nie wspominając już o fakcie, że gdy nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu penetracji, panikujemy i odczuwamy silny ból.

Modele akcesoriów analnych w artykule: TwojeRozkosze.pl

Jak zamienić nieprzyjemne w przyjemne?

Pierwszy krok powinien być starannie zaplanowany i przemyślane. Przed przejściem do samego stosunku, dobrze jest wypróbować różne zabawki analne. W większości są mniejsze niż członek naszego partnera, dlatego łatwiej nam się z nimi oswoić. Niektórych zabawek analnych można nawet używać jednocześnie z tradycyjną penetracją, co daje naprawdę niesamowite doznania!

Related Articles