Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Wibrator także do pobudzania łechtaczki

Wbrew pozorom, wibrator nie służy tylko do pobudzania wnętrza pochwy, co ma imitować stosunek płciowy. Na rynku znaleźć można też produkty, które pozwalają znaleźć zaspokojenie paniom, którym dużo więcej przyjemności daje pobudzanie łechtaczki, tak jest zaś w wielu przypadkach.

Czym charakteryzuje się wibrator łechtaczkowy?

Tego rodzaju produkt można znaleźć w różnych wariantach. Gdy chce się wybrać gadżet typowo do pobudzania łechtaczki, można postawić na stymulator czy też masażer – takie gadżety noszą różne nazwy, zapewniają jednak podobny efekt. Wykorzystują jednak różne zjawiska, czasem są to tylko wibracje, a czasem na przykład zasysanie powietrza, warto więc z nimi eksperymentować, by znaleźć taki, którego użytkowanie da najwięcej przyjemności.

Drugą grupę stanowią klasyczne wibratory z dodatkiem w postaci specjalnej, mniejszej końcówki, która pozwala na podwójną stymulację. Właściwa część wibratora pobudza pochwę, zaś mniejsza końcówka – drażni łechtaczkę. Często część ta ma kształt króliczych uszu, stąd wibratory takie bywają nazywane króliczkami.

Który wybrać?

Wszystko zależy od preferencji, ale na pewno „króliczki” są bardziej uniwersalne. W dodatku często ich trzon jest wygięty w ten sposób, że trafia idealnie w punkt G, a więc przyjemność płynąca z użytkowania takiej zabawki jest już nie podwójna, a potrójna. Poza tym jednoczesne penetrowanie pochwy i pobudzanie łechtaczki może pomóc kobietom „nauczyć się” przeżywać orgazm pochwowy. Wiele pań ma z tym problem w czasie współżycia z partnerem, gdyż brakuje im właśnie pobudzania łechtaczki i nie mają orgazmu pochwowego. Korzystanie z takiej zabawki może więc nie tylko zapewnić doraźną przyjemność, ale też, w dłuższej perspektywie, poprawić życie seksualne. Warto więc wybrać taki gadżet nie tylko, gdy jest się singielką, ofertę sprawdzisz na stronie sklepu Sensu.

Related Articles