Nieczyste myśli i powiązane z nimi akcesoria

Masażer prostaty – co dokładnie warto wiedzieć o tym produkcie?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że masażer prostaty będzie przypominał swoim wyglądem niektóre kobiece wibratory. Warto jednak zaznaczyć, że różnicą będzie kształt, który przypomina zagięty palec. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, by w prosty sposób przystosować się do anatomicznego kształtu odbytu mężczyzny.

Jak działa masażer prostaty?

Należy mieć świadomość, że właściwie wyprofilowana zabawka będzie w stanie idealnie trafić na gruczoł. W ten sposób jego stymulacja będzie nie tylko zdecydowanie prostsza, ale również bardziej intuicyjna. Godny uwagi jest również fakt, że przebieg omawianego masażu bardzo często jest wspierany przez ruchy frykcyjne czy wibracje. Wszystko jest oczywiście uzależnione od konkretnego modelu. Wszystkie cechy masażera – https://sensu.pl/masazery-prostaty sprawiają, że osoba zainteresowana może bez żadnego problemu odbyć samodzielnie pierwsze spotkanie ze stymulacją. Nie jest w tym przypadku potrzebna partnerka.

Jak dokładnie używać masażera prostaty?

Osobom, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z penetracją analną muszą zacząć od właściwego przygotowania. W celu zadbania o komfort i higienę rekomendowane jest wykonanie delikatnej lewatywy przy wykorzystaniu specjalnej gruszki. Warto również dokładnie wydepilować intymne miejsca.

Świetnym rozwiązaniem będzie także zaopatrzenie się w analny lubrykant. Oczywiście zdecydowanie najbardziej istotnym czynnikiem w całym procesie będzie nastawienie. Mężczyzna powinien upewnić się, że nikt nie będzie mu przeszkadzał. Masaż będzie wymagał nie tylko i wyłącznie czasu, ale również cierpliwości. Pośpiech może bowiem przyczynić się do zniszczenia wszystkich doznań. Nie można oczywiście zapomnieć o odpowiednim rozluźnieniu się. Doskonałym przykładem może być gorąca kąpiel. Rekomendowane jest również rozpoczęcie penetracji od nałożenia właściwej ilości lubrykantu.

Related Articles